seznamka
            upozornění
Nejste přihlášen(a), můžete tak učinit ZDE


            Praha

            Extra

            Nevíš si rady?

DOTAZY, NÁPOVĚDA, RADY, TYPYUŽIVATELSKÉ RADY, TIPY A NÁVODY
JAK NEBÝT NAHÝ NA DAMOKLES
RADY PRO NOVÉ HRÁČE
DAMODOVOLENÁ
TĚŽBA NA DAMOKLES
JAK NA ÚVĚR
OD KOHO MOS KOUPIL?
JAK NA VÁHU, ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ


JAK NA VÁHU, ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ
autor: Micheeli a DooFooS
ČLÁNEK V GRAFICKÉ PODOBĚ ZDE

Dobrý den Vám přejeme,
i když sami jsme staří matadoři, moc dobře si uvědomujeme jaké nesčetné klacky pod nohy tu Damokles hází začínajícím uživatelům. I přes ta všechna omezení si tu noví uživatelé mohou ulehčit svůj život - jen o tom mnohdy nevědí.

Častým dotazem, kterým nás častují uživatelé kolikráte bez aktivovaných SMS přezdívek se týká váhy - potažmo zdraví a štěstí. Vezmeme to tedy popořadě.
VÁHA
Pro úplné začátečníky bez aktivoného VIP statutu a bez označení stálý člen je jedinou pákou k ovlivnění Vaši váhy "režim". Při podváze tu stačí nastavit Vaši postavičce dobu konzumace například masa, nejlépe jehněčího, či krůtího, protože to dodává i největší hodnotu zdraví na jednu hodinu denně a stejně tak i konzumaci vína na jednu hodinu denně. Tato kombinace Vám dodá celkem 5,2kg denně - jistě existují ještě i jiné třeba i krapet více kila dodávající kombinace, ale tato je nevýhodnější kombinace v poměru cena/výkon a navíc Vám dodává i nezanedbatelné 3,2% zdraví a 1,2% štěstí. Při nadváze doporučujeme konzumovat maximálně becherovku (-0,4kg/den) a dále je nejvýhodnější využít natavení nějaké sportovní činnosti - nejlepší poměr cena/výkon poskytuje nákup horského kola a jeho 5ti hodinové využívání denně (-1,5kg/den). Dále je dobré si uvědomit, že ač se stravovat v hostincích nemůžete, díky Vašemu nízkému označení, navštěvovat fitcentrum a erotické kluby můžete, což Vám ubere -0,4 respektive -0,2kg za návštěvu.

ZDRAVÍ
Oproti včerejšku, kdy jsme váhu korigovaly oběma směry se dnes logicky zaměříme jen na zvyšování zdraví a opět hlavně za využítí režimu, i když samozřejmě nejen jeho. Znovu je třeba vybrat nápoje, či jídlo, které Vám zaručí největší procentní nárůst zdraví - z nápojů je to tedy Energy drink, či víno (to navíc přidá i 1,2%štěstí) oboje navýší Vaše zraví o 1,2% zdraví při jedné hodině konzumace denně, z pochutin jsou to pak jogurty s 2,2% přírůstkem zdraví, pro jejich krátkou výdrž (max 4dny) však v situacích, kdy se vyloženě nebojuje o každou desetinku doporučujeme krůtí, či jehněčí maso - oboje shodně přidá po 2% zdraví při hodinové konzumaci denně. Dále pak doporučujeme nastavení jízdy na horském kole - co hodina to 1,3% zdraví navíc. Dále pak i jako nováčci máte možnost využít služeb velkého bazénu (+2%) a erotického klubu (+1% zdraví) - v krizových momentech se hodí i nastavení v internet exploreru za domácí stránku právě damokles.cz, což Vám po přihlášení přidá možnost jedné návštěvy v bazénu navíc.

ŠTĚSTÍ
Po předchozích dílech jistě předpokládáte, že naše kroky povedou nejdříve do Vašeho režimu a nemýlite se. Oproti předchozím dílům zde budeme mít o trochu chudší nabídku alternativ, co se pochutin týká - štěstí zvyšuje pouze alkohol a my doporučujeme buď víno, které přidává 1,2% štěstí, ale i zdraví a váhy, anebo becherovku (to když potřebujete zároveň hubnout), která Vám přidá 0,8% štěstí a 0,4% zdraví a ubere 0,4kg váhy. Z činností pak doporučujeme odpočinkovou činnost a to sezení u krbu a to u krbu luxusního, či lepšího - pořídit se dají za 25, respektive 14tisíc a za hodinu jejich využívání Vám přibude 5%, respektive 3% štěstí. Důležité je ovšem uvědomit si před pořízením krbu, že ten se dá umístit pouze do rodinného domu, vily, sídla, či chaty. Pokud je krb investice přesahující prozatím Vaše možnosti, tak s klidným svědomím zůstaňte u projížďky na horském kole, které Vám doplní 1,1% štěstí, 1,2%zdraví a ještě sníží váho o 0,3kg za hodinu užívání denně.

Věříme, že Vám náš seriál o životu pro nováčky bez VIP byl přínosem a my Vám už jen popřejeme mnoho štěstí v zdejším virtuálním světě...
Poznámka: tyto rady a návody jsou psány samotnými uživateli Damokles. Pokud máte zájem přispět se svojí trochou do mlýna, napište kvalitní návod, rady, tipy na libovolnou část Damokles a poté kontaktujte administrátora ZDE

O PROJEKTU DAMOKLES
- žijí zde desetitisíce obyvatel - každého můžete poznat, popovídat si s ním nebo se seznámit.
- v Damokles naleznete více než 500 typů majetku - od obyčejné židle až po drahé Ferrari
- můžete se naučit jednu z 300 profesí a pracovat jako zedník, nebo třeba jako chirurg
- naleznete zde virtuální státy, města a více než 150 typů budov
- můžete si vybrat z několik desítek možností podnikání
- buďte tím čím chcete - staňte se finančníkem, bankéřem, majitelem fotbalového klubu, zlodějem, obchodníkem
- založte si s kamarády firmu a vrhněte se na vydělávání peněz!


- REGISTRACE DO PROJEKTU ZDARMA            O čem se mluví
DISKUSE:
LEVNÉ ZBOŽ... brno zemedelske suroviny-10dk ...
přehled diskusí

ZAKÁZKY:
Vydělávej... dakujem pilotkam... ...
přehled zakázek


            Přehledy
Z TISKU:
S rohlíkem v kapse.....
...
přehled tisku

Z KINA:
Vítejte v hovně...
Parodie na předěl TV Nova ...
přehled filmů


            Damoreklama

x x
Žádné aktuální události