seznamka
            upozornění
Nejste přihlášen(a), můžete tak učinit ZDE


            Praha

            Extra

            Nevíš si rady?

DOTAZY, NÁPOVĚDA, RADY, TYPYUŽIVATELSKÉ RADY, TIPY A NÁVODY
JAK NEBÝT NAHÝ NA DAMOKLES
RADY PRO NOVÉ HRÁČE
DAMODOVOLENÁ
TĚŽBA NA DAMOKLES
JAK NA ÚVĚR
OD KOHO MOS KOUPIL?
JAK NA VÁHU, ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ


JAK NEBÝT NAHÝ NA DAMOKLES
autor: Micheeli a DooFooS.
ČLÁNEK V GRAFICKÉ PODOBĚ ZDE

Dobrý den Vážení čtenáři,
připravili jsme pro Vás podrobný návod na to, jak obléci svou postavičku v Damokles k obrazu svému tak, aby zůstala i po Vašem opětovném přihlášení oblečená tak, jak jste ji zanechali před odchodem. Neporadíme jaké kombinace jsou in v letošní sezoně, ani co si přesně obléci, aby po Vás opačné pohlaví mlsně koukalo, ale poradíme Vám, jak se vůbec obléci. Naučíme Vás obrazně tomu, která noha patří do jaké nohavice, aby byl zip vepředu, vzadu, či na boku, tedy tam, kde má právě být a výběr toho, jaké kalhoty budete nosit a v jaké barvě budou, už necháme jen na Vás a za Vaši případnou kreativitu už neneseme žádnou zodpovědnost :-)

Vše začíná na domácí stránce, kde v pravé části středního okna máme pod textem ´Váš vzhled (fotky):´ Vykreslenou nahou postavičku. Nahá je jen pro nás, ostatní ji vidí v teplákové soupravě značky Damokles. Pokud postavu nevidíme, tak máme zastaralý prohlížeč, nebo nemáme doinstalovaný plugin Adobe Flash Player dostupný například na adrese: www.macromedia.com/software/flash/about/ bez toho, aniž bychom viděli, co máme oblékat, se dále nehneme. Výše uvedené je tedy absolutní základ!

Pro oblečení postavy využijeme pouze čtyř tlačítek s názvy:
Uložit změnu
Doplňky zdarma
Placené oblečení I
Placené oblečení II
Pakliže zkusmo klikneme na naši postavu, dostaneme se pouze do režimu nastavování našeho osobního režimu, tedy stejně, jako po rozkliknutí menu ´osobní´ v levém části menu a po té kliknutím na ´denní režim´.

Začneme tedy popořadě, kliknutím na ´Doplňky zdarma´ by se nám mělo rozbalit menu (pokud ne, klikneme ještě jednou) o čtyřech až pěti položkách:
Vlasy
Čepice
Doplňky
Tetování
Vousy (ženy tuto volbu nemají)

A jdeme na to!
Postupným klikáním na levou, či pravou šipku u položky vlasy si vybereme účes, který se nám nejvíce líbí a obdobně postupujeme i u dalších položek, až k naší plné spokojenosti. Nic nezkazíme, pokud v této fázi klikneme na ´uložit změny´.

Možná jsme si všimli, že u položek čepice a doplňky je po celé spodní délce ještě jakási barevná paleta. Kliknutím na tento barevný proužek se dostaneme k možnosti měnit barvy čepice, doplňků a jak dále zjistíme stejným procesem můžeme změnit barvu jakékoliv části našeho oblečení, proto si nastavení barvy rozebereme trochu podrobněji.

Po rozkliknutí barevné palety se nám objeví pod postavičkou menu nazvané ´výběr vlastní barvy´, kde máme možnost kliknutím na příslušnou barvičku vybrat tu, která se nám líbí. Vzhledem k ne moc líbivé nabízené paletě barev tu máme možnost vybrat si barvu zcela vlastní. K tomu ovšem potřebujeme znát poměr RGB, tedy poměr červené(Red), zelené(Green) a modré(Blau) barvy, k tomuto účelu doporučuji například volně dostupný prográmek Pixie dostupný na adrese: www.nattyware.com/pixie.html

Po spuštění programu se Vám objeví malý obdélník, ve kterém se budou při pohybu myši měnit barvy a čísla. Teď již stačí myší najet nad barvu, která se nám líbí na kterékoliv stránce, kdekoliv na internetu a stisknout kombinaci ´ctrl+alt+c´

V tuto chvíli máme uložen ve schránce požadovaný poměr RGB a nám již stačí pouze kliknout do obdélníčku s paletou barev pod naší postavičkou a stisknutím kláves ´ctrl+v´ (někdy je potřeba stisknout dvakrát). Pokud jsme postupovali správně, objeví se nám v zapisovatelném obdélníku 6 číslic. V takovém případě potvrdíme tlačítkem ´vložit´ Změna se projeví okamžitě a vy byste měli vidět svůj výsledný pokus o změnu barvy v reálnem čase.

Občas se stane, pokud budete vkládat stejnou barvu k více dílům oblečení, že se Vám barva nevloží. V takovém případě je zapotřebí vybrat nejdříve jinou barvu, tu vložit a teprve pak vložit barvu chtěnou.

Tento postup pro změnu barvy je pro oblékání univerzální.

Nyní tedy máme nastavené doplňky zdarma, vybranou i jejich barvu, nezapomeneme kliknou na ´uložit změny´ (pokud máme už jednou uloženo z dřívějška, pak klikneme na křížek a znovu změny uložíme) a můžeme přistoupit konečně k samotnému oblékání postavy.

Placené oblečení I i II
Postup pro nakoupení a oblečení je vždy identicky, proto si vybereme k návodu stylově pouze prádlo :-) Rozklikneme si nabídku u placeného oblečení, kde se nám i v závislosti na pohlaví objeví nabídka možných dílu oblečení. U placeného oblečení I je ovšem prádlo na prvním místě u obou pohlaví.

Z prádla si pomoci šipek vybereme mezi obyčejným, lepším a luxusním prádlem a klikneme na nápis ´koupit´, což nás přesune v novém okně do obchodu (pokud se tak z jakéhokoliv důvodu nestane, přesuneme se do obchodu skrze menu v pravé častí), kde si požadovaný díl oblečení zakoupíme.
Obdobně postupujeme i u dalších dílů oblečení a stav našeho oblečení ukládáme vždy, když se přesouváme mezi první a druhou nabídkou placeného oblečení. I tak se nám v závislosti na prohlížeči, že po načtení domácí stránky nebudete mít vše tak, jak jsme chtěli, poté zbývá jediné, znovu si chybějící díl obléci a znovu uložit.
Načtení stránky a zkontrolování oblečení a případné znovu nastavení a uložení opakujeme až k úplné spokojenosti.
Věříme, že tímto jsme minimalizovali případné dotazy ohledně oblékání v Damokles a děkujeme Vám za Vaší pozornost
Poznámka: tyto rady a návody jsou psány samotnými uživateli Damokles. Pokud máte zájem přispět se svojí trochou do mlýna, napište kvalitní návod, rady, tipy na libovolnou část Damokles a poté kontaktujte administrátora ZDE

O PROJEKTU DAMOKLES
- žijí zde desetitisíce obyvatel - každého můžete poznat, popovídat si s ním nebo se seznámit.
- v Damokles naleznete více než 500 typů majetku - od obyčejné židle až po drahé Ferrari
- můžete se naučit jednu z 300 profesí a pracovat jako zedník, nebo třeba jako chirurg
- naleznete zde virtuální státy, města a více než 150 typů budov
- můžete si vybrat z několik desítek možností podnikání
- buďte tím čím chcete - staňte se finančníkem, bankéřem, majitelem fotbalového klubu, zlodějem, obchodníkem
- založte si s kamarády firmu a vrhněte se na vydělávání peněz!


- REGISTRACE DO PROJEKTU ZDARMA            O čem se mluví
DISKUSE:
LEVNÉ ZBOŽ... brno zemedelske suroviny-10dk ...
přehled diskusí

ZAKÁZKY:
Vydělávej... dakujem pilotkam... ...
přehled zakázek


            Přehledy
Z TISKU:
S rohlíkem v kapse.....
...
přehled tisku

Z KINA:
Vítejte v hovně...
Parodie na předěl TV Nova ...
přehled filmů


            Damoreklama

x x
Žádné aktuální události