seznamka
            upozornění
Nejste přihlášen(a), můžete tak učinit ZDE


            Praha

            Extra

            Nevíš si rady?

DOTAZY, NÁPOVĚDA, RADY, TYPY


BYDLENÍ

nájemní smlouva I bydlení ve vlastním I bydlení v cizím
 
Bydlení je jednou ze základních možností Damokles.cz. Pokud nikde nebydlíte a je z vás klasický bezdomovec, má to špatný vliv na vaše zdraví, štěstí a životní komfort, což jsou základní ukazatele v Damokles.cz. V případě že jste bez střechy nad hlavou, ani nevlastníte žádnou nemovitost, nemůžete také vlastnit v podstatě žádné věci, jelikož je nemáte kam uložit.

Damokles.cz nabízí celou řadu možností bydlení, obytné budovy jsou konstruovány buď pro malý počet lidí (rodinné domky, vily, sídla...), nebo pro větší počet lidí (bytovky, nájemní domy, mrakodrapy...)

Nájemní smlouva
Bydlení je vždy založeno na nájemní smlouvě, kterou uzavíráte s majitelem objektu. Je celá řada nájemných smluv, v některých je zakotveno odstupné které vás jistí před případným bezbolestným vysídlením z budovy. Smlouvy se liší také podle délky trvání, vše záleží na tom, jakou smlouvu uzavřete.

Každý obytný dům má určenou kapacitu nájemníků a velikost jedné bytové jednotky. Po uzavření smlouvy a nastěhování do bytu získáváte příslušné volné místo v bytě, kam si můžete nastěhovat nábytek, případně jiné věci pro osobní potřebu. Osobní věci si musíte před případným odchodem z bytu vystěhovat, nebo jsou vám vystěhovány automaticky. Každý den platíte majiteli bytu nájemné dle smlouvy.Typy bydlení
Bydlení ve vlastním bytě/domě - pokud vlastníte nějakou obytnou budovu a máte v ní místo, můžete se do budovy kdykoli nastěhovat. (kliknutím na příkaz bydlet, který se vám zobrazí u seznamu vašich obytných budov). V tomto případě si sám uzavíráte smlouvu na dobu neurčitou za 0 korun, podle které začínáte ihned bydlet.
Vlastnění obytné budovy (můžete si ji koupit či postavit) je také jeden z druhů podnikání. Můžete hledat nové nájemníky, se kterými uzavřete smlouvy, na základě kterých vám platí poté denní nájemné.
Bydlení v cizím domě - pokud nevlastníte žádnou budovu, nezbývá vám nic jiného než si hledat ubytování. Volné ubytovací kapacity naleznete v položce bydlení v hlavním menu Damokles.cz. Zde si majitelé budov (včetně státu) zadávají inzeráty kde nabízejí dle různých smluv ubytovací prostory.
O PROJEKTU DAMOKLES
- žijí zde desetitisíce obyvatel - každého můžete poznat, popovídat si s ním nebo se seznámit.
- v Damokles naleznete více než 500 typů majetku - od obyčejné židle až po drahé Ferrari
- můžete se naučit jednu z 300 profesí a pracovat jako zedník, nebo třeba jako chirurg
- naleznete zde virtuální státy, města a více než 150 typů budov
- můžete si vybrat z několik desítek možností podnikání
- buďte tím čím chcete - staňte se finančníkem, bankéřem, majitelem fotbalového klubu, zlodějem, obchodníkem
- založte si s kamarády firmu a vrhněte se na vydělávání peněz!


- REGISTRACE DO PROJEKTU ZDARMA            O čem se mluví
DISKUSE:
LEVNÉ ZBOŽ... brno zemedelske suroviny-10dk ...
přehled diskusí

ZAKÁZKY:
Vydělávej... dakujem pilotkam... ...
přehled zakázek


            Přehledy
Z TISKU:
S rohlíkem v kapse.....
...
přehled tisku

Z KINA:
Vítejte v hovně...
Parodie na předěl TV Nova ...
přehled filmů


            Damoreklama

x x
Žádné aktuální události